3BK EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.

Anasayfa / Hakkımızda

3BK EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.

3BK Eğitim Danışmanlık olarak kişisel gelişim ve finansal konularda birey, kurum ve kuruluşlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Şirketimizin vizyonu; yeni dünya düzeninde özgün, potansiyelinin farkında, kendini gerçekleştiren birey ve kurumlarda artış olması konusunda destek sağlamaktır.

Şirketimizin misyonu ise, kalıpların içinde sıkışmış olan birey ve kurumlara geniş bakış açısından analiz ve çözümleme yaparak gerçek potansiyellerine ulaşmalarında yolu göstermektir.

NEDEN BİZ?

Teknik eğitimler ve gelişim programlarına tek bir çatı altında ulaşabilirsiniz. Bilgi ve deneyimi harmanlamış, kendi alanlarında uzman yöneticilerin geliştirdiği programlar ile size yol arkadaşları olmak için buradayız.

Günümüz konjonktürel yapısı çok hızlı bir şekilde değişmektedir. Bu değişime uyabilenler amaçlarını gerçekleştirebilir. Süreci yönetim döneminde bilgili ve deneyimli ekibimizle sizinleyiz. Daha özgüvenli, yaratıcı ve iletişimi kuvvetli ekiplerinizin oluşmasında yolculuğunuza eşlik ediyoruz.

x
Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi. Anladım