SERKAN ACAR

Anasayfa / Eğitmenlerimiz

SERKAN ACAR

1980’li yılların başlarında Kayseri’de dünyaya gelen Serkan Acar, 2004 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünü, 2006 yılında ise Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı (MBA)’nı tamamlayarak mezun oldu.

Satış sahasında birçok alanda 15 yıl özel sektör deneyimi olup, her zaman satışın ve iletişimin içerisinde oldu. Fiziksel Perakende Mağazacılık, Reklam, Sigorta, Finans, Bankacılık ve Enerji sektöründe satış ve yönetim birimlerinde farklı sektör deneyimleri oldu.

2019 yılının başında Serkan Acar Eğitim ve Danışmanlık şirketini kurarak, kurumsal eğitimler ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermeye başlamış olup, Telekomünikasyon Sektöründe Satış ekiplerine, OSB’deki satış alanında çalışan katılımcılara ve Teknopark firmalarına eğitimler vermiştir.

Ayrıca uzman olduğu alanlarda içerik üretip, kendi internet sitesinde de blog yazarlığı ve Spotify, İtunnes ve 8 farklı platformda yayınlanan Podcast’ler hazırlamaktadır.

www.satisinherhali.com

x
Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi. Anladım