İLKAY TERCAN

Anasayfa / Eğitmenlerimiz

İLKAY TERCAN

İlkay TERCAN Ordu’da doğdu. Henüz ilkokula başlamadan sahne sanatlarına özellikle sihir sanatına ilgi duymaya başladı. Ortaokul dönemlerinde Dale Carnegie’nin “Dost Kazanmak” adlı kitabını okuması ile de Kişisel Gelişime ilgi duymaya başladı. Böylece hayatının iki vazgeçilmezi ile tanışmış oldu, sanat ve eğitim. İlko- kul 3. ve 4. sınıfları Almanya’da okudu.

Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni başarı ile bitirdi. Hem sanatını hem de kişisel gelişim yönündeki bilgi, beceri ve araştırmalarını daha da fazla ilerletmek amacıyla İstanbul’a yerleşti.

Eczacıbaşı Holding bünyesinde (VİTRA) 11 yıl, sonrasında yine uluslararası kurumsal firmalarda uzun yıllar insan kaynakları yöneticiliği gibi görevlerde bulundu. Bilgelik ve sanat yolculuğunda vizyonu; Bilgilendirmek, Düşündürmek ve Eğlendirmek olduğundan “Rubik Akademi” eğitim ve sanat merkezini kurdu. Şuan dünyanın her yerinde Hafıza Eğitimleri, Motivasyon Seminer ve Gösterileri düzenlemekte, Eğitim ve Sanat yolculuğuna devam etmektedir.

İlkay, Sofia’da yapılan “International Balkan Magic Convention 2000“ ’da Şampiyonluk kazanmış, 2007 yılında İstanbul’da yapılan 5. International Balkan Magic Convention’da Yapılan yarışmada Grand Prix ödülünü (Büyük Ödül) alarak Şampiyonlar Şampiyonu olmuştur.

“Kuantum Liderinin Hafızası” adlı ilk kitabı 2016 yılında yayımlanmıştır. Yeni kitabı “Hikayeci Bilge” 2020 Kasım ayında yayımlanmıştır.

Verdiği eğitim ve seminerlerden bazıları;

* İnovasyonist (Kişisel Gelişim, Farkındalık ve Motivasyon Semineri)

* Yaşam Sihirbazı (Kişisel Gelişim ve Motivasyon Semineri)

* Hikayeci Bilge ( Hikayelerle Gelişim, Farkındalık ve Motivasyon)

* Kişisel Gelişim Destekli Hafıza Teknikleri Eğitimi

* Hafıza Teknikleri ile İki(2) günde 300 Kelime Ezberleme Eğitimi

* İsim ve Yüz Hatırlama Teknikleri

* Konsantrasyon Eğitimi

* İllüzyon Sanatı Atölyesi

Danone, Simens, Kalder, HSBC, Eczacıbaşı, İSMEK, Aras Kargo, Akumut koleji, Bozok Üniversitesi, Albaraka Türk Katılım Bankası, TTNET, jhonson & jhonson, A101 Marketler zinciri, Koşan Adam, Happy Moon’s, Beykent üniversitesi, Bah- çeci Sağlık Grubu, ERA Kolejleri eğitim verilen kurumsal firmalardan bazılarıdır.

3BK Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti ile iş ortaklığı vardır.

x
Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi. Anladım