H.KENAN AYGÜN

Anasayfa / Eğitmenlerimiz

H.KENAN AYGÜN

1961 Nevşehir doğumlu Kenan Aygün 1985 Yılında Pamukbank T.A.Ş.'de başlamıştır. Sırasıyla, Yurtdışı Bankacılık Hizmetleri Bölümü, Ümraniye Şubesi, Sirkeci ve Gayrettepe Kambiyo Operasyon Merkezlerinde Dış İşlemler Yöneticiliği, 1996 Yılında Pamukbank bankacılık paketinin yeniden yazılımı aşamasında Sistem Geliştirme Bölümünde Dış Ticaret İşlemleri danışmanı ve Sistem Analistliği, Yapı Kredi-Pamukbank birleşmesi projesinde kısa bir süre Yapı ve Kredi de geçici görev, 2004 yılında Pamukbank-Halkbank birleşmesinden sonra Halkbank'da Sistem analist proje yöneticisi görevi, İthalat, İhracat, Görünmeyen Kalemler, Swift, YP Transfer ve Döviz Kurları Yönetimi işlemleri modülleri alanlarda çalışmalar, Sistem analistiliği görevinin yanında IT ve bankacılık iş birimlerinde eğitmenlik görevleri yapmıştır. 1 Mayıs 2015 tarihinde de emekli olmuştur.

Halen Hukuk-Ceza Mahkemelerinde ve Ataşehir Tüketici Hakem Heyetine bankacılık konularında bilirkişilik ve yazılım firmalarına bankacılık konularında proje bazlı danışmanlık yapmaktadır.

x
Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi. Anladım