Burcu Korkut

Anasayfa / Eğitmenlerimiz

Burcu Korkut

Ortaokul yıllarında bilinçaltı ve farkındalık konularıyla ilgilenmeye başladı ve kişisel gelişim/dönüşüm konuları her daim hayatının bir parçası oldu. Bu konuda sayısız çalışma yaptı, çeşitli eğitimler ile kendini geliştirdi. Sürekli kendini geliştirmeye devam etmekle birlikte, kendini keşfetmek, istediği yönde dönüştürmek, hayatı anlamlandırmak ve yaratıcılığını geliştirmek isteyenlere kişisel dönüşümle ilgili eğitmenlik ve danışmanlık yapmaktadır. Markalaşma konularında verdiği eğitim ve danışmanlıklar ise önceliklidir.


Bunun yanı sıra, 12 yıl boyunca İş Bankası'nda kurumsal iş hayatını deneyimlemiş olup hem şubelerde, hem de Genel Müdürlük birimlerinde çalışmıştır. Müşteri Analitiği-Veri Analizi ve Pazar Araştırmaları ekiplerinde bulunarak analitik yönünü geliştirmiştir. Pazar Araştırmalarında, Müşteri Memnuniyeti Araştırması ve Gizli Müşteri Araştırması'nı yönetmiştir.


2018 itibariyle İş Bankası'ndan ayrılmış olup kurucu ortak olduğu 3BK Eğitim ve Danışmanlık firmasında çalışmalarına devam etmektedir. Bireysel danışmanlık, online eğitimler ve kurumsal eğitim-seminerler vermektedir.

Site: www.burcukorkut.com

x
Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi. Anladım