Bülent Korkut

Anasayfa / Eğitmenlerimiz

Bülent Korkut

1978 yılı güzel bir bahar gününde dünyayı keşfetmeye gelen Bülent, 7 yaşında içindeki girişimci ruhu farketmiş ve 19 yaşına kadar birçok mesleği deneyimleyerek öğrenmiştir.

19 yaşında ise İş Bankası'nda kurumsal çalışma hayatına başlarken, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinde eğitimine devam etmiştir. O zamanlarda bilgisayarı çok iyi kullanmasının etkisiyle Levent Şubesi'nin sırasıyla Kredi, Mali Analiz ve Sorunlu Krediler servislerinde çalışmaya başlamıştır. Sıradan bir bankacıdan çok daha fazla bilgi birikimi ve deneyim kazanarak, 27 yaşında Cağaloğlu Şubesi'nde II.Müdür olmuştur. Daha sonrasında Derinkuyu/Nevşehir, Keşan/Edirne ve Hasanpaşa/İstanbul şubelerinde şube müdürlüğü yapmıştır.

35 yaşında bankacılık kutusuna sığmayan Bülent, bilgi birikimini aktarmak için eğitim ve danışmanlık sektörüne geçiş yapmıştır. Alanında çok başarılı bir eğitim/danışmanlık firmasında 4 yıl boyunca çalışmıştır. Ağustos 2017'den itibaren kurucu ortak olduğu 3BK Eğitim Danışmanlık Ltd.Şti. firması ile değerini artırmak isteyen birey/kurumlarla buluşmak üzere yolculuğuna devam etmektedir.

Bülent Korkut,

1997 - 2005 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş. Levent Şubesinde Kredi, Mali Analiz ve Sorunlu Krediler servislerinde yöneticilik,

2005 - 2007 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş. Cağaloğlu Şubesinde II.Müdürlük,

2007 - 2009 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş. Derinkuyu/Nevşehir Şubesinde Şube Müdürlüğü,

2009 - 2012 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş. Keşan/Edirne Şubesinde Şube Müdürlüğü,

2012 - 2013 yılları arasında Türkiye İş Bankası A.Ş. Hasanpaşa/İstanbul Şubesinde Şube Müdürlüğü,

2013 - 2017 yılları arasında özel bir danışmanlık şirketinde eğitmenlik ve yöneticilik görevlerini yapmıştır.

Halen bankalarda ve özel kuruluşlarda eğitimler vermektedir. Daha önce eğitim vermiş olduğu kurumlardan bazıları Türkiye Halkbankası A.Ş., Anadolubank A.Ş., Qnbfinansbank A.Ş., Şekerbank A.Ş., Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Abank A.Ş. ve Mercedes Finansal Kiralama A.Ş.dir.

Yayımlanmış Kitabı

SORUNSUZ ALACAKLARINIZ SORUNLUYA DÖNÜŞMESİN

x
Bu sitede çerezler kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederseniz, çerez kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi. Anladım